SY100EL07ZG
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Logic - Gates and Inverters - Multi-Function, Configurable |
| برگه داده ها: | SY100EL07ZG |
| توضیحات: | IC GATE XOR/XNOR 2-INPUT 8-SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Microchip Technology |
| دسته بندی محصولات | Logic - Gates and Inverters - Multi-Function, Configurable |
| سری | 100EL |
| بسته بندی | Tube |
| نوع منطق | XOR/XNOR Gate |
| نوع خروجی | Differential |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| تعداد ورودی | 2 |
| ولتاژ-تامین | 4.2V ~ 5.5V |
| تعداد مدارهای | 1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| اشمیت ماشه ورودی | No |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-SOIC |
| جریان-خروجی بالا ، پایین | - |
در انبار 0 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1