SSUR70120
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | SSUR70120 |
| توضیحات: | Rectifiers Rectifier |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | N |
| نوع | Fast Recovery Rectifiers |
| برند | Microchip / Microsemi |
| محصول | Rectifiers |
| بسته بندی | Tray |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| تولید کننده | Microchip |
| نوع محصول | Rectifiers |
| پیکربندی | Single |
| زمان بهبودی | 120 ns |
| سبک نصب | Stud Mount |
| بسته بندی/مورد | DO5 |
| دسته بندی محصولات | Rectifiers |
| جریان حداکثر موج | 500 A |
| اگر--جریان رو به جلو | 70 A |
| Ir-جریان معکوس | 25 uA |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 2.3 V |
| Vr-ولتاژ معکوس | 1200 V |
| مقدار کارخانه بسته | 1 |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 175 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 65 C |
در انبار 0 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $93.57 | $91.70 | $89.86 |
حداقل: 1