SST12LP14A-QVCE
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Amplifiers |
| برگه داده ها: | SST12LP14A-QVCE |
| توضیحات: | IC AMP 802.11B/G 2.4GHZ 16VQFN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Microchip Technology |
| دسته بندی محصولات | RF Amplifiers |
| دست آوردن | 29dB |
| P1dB | 28dBm |
| سری | - |
| نوع RF | 802.11b/g |
| فرکانس | 2.4GHz ~ 2.485GHz |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| شکل سر و صدا | - |
| بسته بندی/مورد | 16-VFQFN Exposed Pad |
| فرکانس آزمون | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| جریان--عرضه | 230mA |
| ولتاژ-تامین | 3V ~ 3.6V |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-VQFN (3x3) |
در انبار 0 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1