QT320-D
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Sensor, Capacitive Touch |
| برگه داده ها: | QT320-D |
| توضیحات: | SENSOR IC TOUCH PROG 2CH 8-DIP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Microchip Technology |
| دسته بندی محصولات | Interface - Sensor, Capacitive Touch |
| نوع | Buttons |
| سری | QProx™ |
| رابط | - |
| بسته بندی | Tube |
| وضوح | 16 b |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| بسته بندی/مورد | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| جریان--عرضه | 600µA |
| تعداد ورودی | 2 |
| ولتاژ-تامین | 1.8V ~ 5.25V |
| کانال درایور LED | - |
| تشخیص مجاورت | Yes |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-DIP |