QT112-ISG
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Sensor, Capacitive Touch |
| برگه داده ها: | QT112-ISG |
| توضیحات: | IC SENSOR TOUCH/PROX 1CHAN 8SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Microchip Technology |
| دسته بندی محصولات | Interface - Sensor, Capacitive Touch |
| نوع | Buttons |
| سری | QProx™ |
| رابط | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| وضوح | 14 b |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| جریان--عرضه | 60µA |
| تعداد ورودی | Up to 1 |
| ولتاژ-تامین | 2.5V ~ 5.5V |
| کانال درایور LED | Up to 1 |
| تشخیص مجاورت | Yes |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-SO |