PIC32MZ1024EFG064-I/PT
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microcontrollers |
| برگه داده ها: | PIC32MZ1024EFG064-I/PT |
| توضیحات: | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 64TQFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Microchip Technology |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microcontrollers |
| سرعت | 200MHz |
| سری | PIC® 32MZ |
| اندازه رم | 512K x 8 |
| اندازه هسته | 32-Bit |
| بسته بندی | Tray |
| اندازه EEPROM | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| لوازم جانبی | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| اتصال | Ethernet, I²C, PMP, SPI, SQI, UART/USART, USB OTG |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد I/O | 46 |
| هسته پردازنده | MIPS32® M-Class |
| بسته بندی/مورد | 64-TQFP |
| مبدل داده ها | A/D 24x12b |
| نوع اسیلاتور | Internal |
| شماره قسمت پایه | PIC32MZ1024EFG |
| اندازه حافظه برنامه | 1MB (1M x 8) |
| نوع حافظه برنامه | FLASH |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 64-TQFP (10x10) |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 2.1V ~ 3.6V |
در انبار 186 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $9.72 | $9.53 | $9.34 |
حداقل: 1