PIC24EP64MC204-E/MV
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microcontrollers |
| برگه داده ها: | PIC24EP64MC204-E/MV |
| توضیحات: | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 48UQFN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Microchip Technology |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microcontrollers |
| سرعت | 60 MIPs |
| سری | Automotive, AEC-Q100, PIC® 24EP |
| اندازه رم | 4K x 16 |
| اندازه هسته | 16-Bit |
| بسته بندی | Tube |
| اندازه EEPROM | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| لوازم جانبی | Brown-out Detect/Reset, DMA, Motor Control PWM, POR, PWM, WDT |
| اتصال | I²C, IrDA, LINbus, QEI, SPI, UART/USART |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد I/O | 35 |
| هسته پردازنده | PIC |
| بسته بندی/مورد | 48-UFQFN Exposed Pad |
| مبدل داده ها | A/D 9x10b/12b |
| نوع اسیلاتور | Internal |
| شماره قسمت پایه | PIC24EP64MC204 |
| اندازه حافظه برنامه | 64KB (22K x 24) |
| نوع حافظه برنامه | FLASH |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 48-UQFN (6x6) |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 3V ~ 3.6V |
در انبار 0 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.53 | $2.48 | $2.43 |
حداقل: 1