PIC18F87K22T-I/PTRSL
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microcontrollers |
| برگه داده ها: | PIC18F87K22T-I/PTRSL |
| توضیحات: | IC MCU 8BIT 128KB FLASH 80TQFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Microchip Technology |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microcontrollers |
| سرعت | 64MHz |
| سری | PIC® XLP™ 18K |
| اندازه رم | 4K x 8 |
| اندازه هسته | 8-Bit |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| اندازه EEPROM | 1K x 8 |
| قسمت وضعیت | Active |
| لوازم جانبی | Brown-out Detect/Reset, LVD, POR, PWM, WDT |
| اتصال | EBI/EMI, I²C, LINbus, SPI, UART/USART |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد I/O | 69 |
| هسته پردازنده | PIC |
| بسته بندی/مورد | 80-TQFP |
| مبدل داده ها | A/D 24x12b |
| نوع اسیلاتور | Internal |
| شماره قسمت پایه | PIC18F87K22 |
| اندازه حافظه برنامه | 128KB (64K x 16) |
| نوع حافظه برنامه | FLASH |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 80-TQFP (12x12) |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 1.8V ~ 5.5V |
در انبار 1687 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1