PIC12LCE519T-04I/SN
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microcontrollers |
| برگه داده ها: | PIC12LCE519T-04I/SN |
| توضیحات: | IC MCU 8BIT 1.5KB OTP 8SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Microchip Technology |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microcontrollers |
| سرعت | 4MHz |
| سری | PIC® 12C |
| اندازه رم | 41 x 8 |
| اندازه هسته | 8-Bit |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| اندازه EEPROM | 16 x 8 |
| قسمت وضعیت | Active |
| لوازم جانبی | POR, WDT |
| اتصال | - |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد I/O | 5 |
| هسته پردازنده | PIC |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| مبدل داده ها | - |
| نوع اسیلاتور | Internal |
| شماره قسمت پایه | PIC12LCE519 |
| اندازه حافظه برنامه | 1.5KB (1K x 12) |
| نوع حافظه برنامه | OTP |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-SOIC |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 2.5V ~ 5.5V |
در انبار 0 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.72 | $1.69 | $1.65 |
حداقل: 1