MXD1210ESA+
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Memory - Controllers |
| برگه داده ها: | MXD1210ESA+ |
| توضیحات: | IC CNTRLR NVRAM 8-SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | Memory - Controllers |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| نوع کنترل کننده | Nonvolatile RAM |
| شماره قسمت پایه | MXD1210 |
| ولتاژ-تامین | 4.75V ~ 5.5V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-SOIC |
در انبار 44 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $6.70 | $6.57 | $6.43 |
حداقل: 1