MIC49500-1.2WR-TR
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| برگه داده ها: | MIC49500-1.2WR-TR |
| توضیحات: | IC REG LINEAR 1.2V 5A SPAK-7 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Microchip Technology |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| PSRR | - |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| نوع خروجی | Fixed |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | SPak-7 (7 leads + Tab) |
| شماره قسمت پایه | MIC4950 |
| ویژگی های کنترل | Enable |
| جریان-خروجی | 5A |
| ویژگی های حفاظت | Over Current, Over Temperature |
| تعداد رگولاتور | 1 |
| پیکربندی خروجی | Positive |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 6V |
| تخلیه ولتاژ (حداکثر) | 0.5V @ 5A |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 130mA |
| ولتاژ-خروجی (حداکثر) | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | S-PAK-7 |
| جریان (Iq) | 90mA |
| ولتاژ-خروجی (حداقل/ثابت) | 1.2V |
در انبار 0 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $5.88 | $5.76 | $5.65 |
حداقل: 1