MIC4452YN
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Gate Drivers |
| برگه داده ها: | MIC4452YN |
| توضیحات: | IC DRIVER MOSF 12A LO SIDE 8DIP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Microchip Technology |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Gate Drivers |
| سری | - |
| نوع گیت | IGBT, N-Channel MOSFET |
| بسته بندی | Tube |
| نوع ورودی | Non-Inverting |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع کانال | Single |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| شماره قسمت پایه | MIC4452 |
| ولتاژ-تامین | 4.5V ~ 18V |
| تعداد درایور | 1 |
| پیکربندی رانده شده | Low-Side |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| افزایش/زمان سقوط (تایپ) | 20ns, 24ns |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-PDIP |
| منطق ولتاژ-VIL ، VIH | 0.8V, 2.4V |
| جریان-اوج خروجی (منبع ، سینک) | 12A, 12A |
در انبار 105 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.67 | $2.62 | $2.56 |
حداقل: 1