MIC2211-PSYML-EV
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - Linear Voltage Regulators |
| برگه داده ها: | MIC2211-PSYML-EV |
| توضیحات: | EVAL BOARD DUAL CAP LDO |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Microchip Technology |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - Linear Voltage Regulators |
| سری | - |
| نوع تخته | Fully Populated |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| نوع رگلاتور | Positive Fixed |
| کانال در هر IC | 2 - Dual |
| ولتاژ ورودی | 2.25V ~ 5.5V |
| جریان-خروجی | 300mA, 150mA |
| ولتاژ-خروجی | 3V, 3.3V |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| مورد استفاده IC/بخش | MIC2211 |
در انبار 1 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $20.12 | $19.72 | $19.32 |
حداقل: 1