MEC1418-NU
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microcontrollers - Application Specific |
| برگه داده ها: | MEC1418-NU |
| توضیحات: | IC MEC 192K SRAM 128VTQFP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Microchip Technology |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microcontrollers - Application Specific |
| سری | - |
| اندازه رم | 192KB |
| رابط | I²C, LPC, SMBus, SPI, UART |
| بسته بندی | Tray |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | Keyboard and Embedded Controller |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد I/O | 106 |
| هسته پردازنده | MIPS32® M14K™ |
| بسته بندی/مورد | 128-TQFP |
| شماره قسمت پایه | MEC1418 |
| ولتاژ-تامین | 1.71V ~ 3.465V |
| سری کنترل | - |
| نوع حافظه برنامه | External Program Memory |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 128-VTQFP (14x14) |
در انبار 51 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.35 | $3.28 | $3.22 |
حداقل: 1