MDB1900ZCQZ
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Clock/Timing - Application Specific |
| برگه داده ها: | MDB1900ZCQZ |
| توضیحات: | BUFFER 19-OUTPUT |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Microchip Technology |
| دسته بندی محصولات | Clock/Timing - Application Specific |
| PLL | Yes |
| ورودی | HCSL |
| خروجی | HCSL |
| سری | - |
| بسته بندی | Tray |
| قسمت وضعیت | Active |
| هدف اصلی | PCI Express (PCIe), SATA CPU |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 72-VFQFN Exposed Pad |
| فرکانس حداکثر | 133.33MHz |
| شماره قسمت پایه | MDB1900 |
| ولتاژ-تامین | 2.375V ~ 3.465V |
| تعداد مدارهای | 1 |
| نسبت ورودی: خروجی | 1:19 |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 72-QFN (10x10) |
| دیفرانسیل ورودی: خروجی | Yes/Yes |
در انبار 0 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1