MCP73843T-410I/MS
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Battery Chargers |
| برگه داده ها: | MCP73843T-410I/MS |
| توضیحات: | IC CONTROLLER LI-ION 4.1V 8MSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Microchip Technology |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Battery Chargers |
| سری | - |
| رابط | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| تعداد سلول ها | 1 |
| شماره قسمت پایه | MCP73843 |
| حفاظت در برابر گسل | - |
| شیمی باتری | Lithium Ion/Polymer |
| جریان شارژ | - |
| ولتاژ بسته باتری | 4.1V |
| جریان شارژ-حداکثر | - |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| ویژگی های قابل برنامه ریزی | Timer |
| ولتاژ-تامین (حداکثر) | 12V |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-MSOP |
در انبار 0 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.96 | $0.94 | $0.92 |
حداقل: 1