MCP6N16-001E/MS
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Linear - Amplifiers - Instrumentation, OP Amps, Buffer Amps |
| برگه داده ها: | MCP6N16-001E/MS |
| توضیحات: | IC INST AMP 1 CIRCUIT 8MSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Microchip Technology |
| دسته بندی محصولات | Linear - Amplifiers - Instrumentation, OP Amps, Buffer Amps |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| کشت نرخ | - |
| نوع خروجی | Rail-to-Rail |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| نوع آمپلی فایر | Instrumentation |
| بسته بندی/مورد | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| شماره قسمت پایه | MCP6N16 |
| جریان--عرضه | 1.1mA |
| تعداد مدارهای | 1 |
| تعصب ورودي فعلي | 2pA |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| به دست آوردن محصول پهنای باند | 500kHz |
| افست ورودی-ولتاژ | 85µV |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-MSOP |
| ولتاژ-تامین ، تنها/دو (±) | 1.8V ~ 5.5V |
در انبار 542 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.09 | $2.05 | $2.01 |
حداقل: 1