MCP3905-I/SS
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Energy Metering |
| برگه داده ها: | MCP3905-I/SS |
| توضیحات: | IC ENERGY METER 24-SSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Microchip Technology |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Energy Metering |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| نوع کنتور | Single Phase |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| امپدانس ورودی | 390kOhm |
| شماره قسمت پایه | MCP3905 |
| جریان--عرضه | 2.7mA |
| ولتاژ-تامین | 4.5V ~ 5.5V |
| خطای اندازه گیری | 0.1% |
| ولتاژ-I/O پایین | 0.85V |
| ولتاژ-I/O بالا | 2.4V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 24-SSOP |
در انبار 0 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1