MCP2200T-I/MQVAO
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Controllers |
| برگه داده ها: | MCP2200T-I/MQVAO |
| توضیحات: | IC USB TO UART BRIDGE 20VQFN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Microchip Technology |
| دسته بندی محصولات | Interface - Controllers |
| سری | Automotive, AEC-Q100 |
| تابع | Bridge, USB to UART |
| پروتکل | USB |
| رابط | UART |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| استانداردهای | USB 2.0 |
| قسمت وضعیت | Active |
| بسته بندی/مورد | 20-VQFN Exposed Pad |
| شماره قسمت پایه | MCP2200 |
| جریان--عرضه | 15mA |
| ولتاژ-تامین | 3V ~ 5.5V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 20-VQFN (5x5) |
در انبار 0 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1