MCP19111T-E/MQVAO
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Controllers |
| برگه داده ها: | MCP19111T-E/MQVAO |
| توضیحات: | POINT OF LOAD CONVERTER (POL) |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Microchip Technology |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Controllers |
| سری | Automotive, AEC-Q100 |
| تابع | Step-Down |
| توپولوژی | Buck |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| همگام سازی ساعت | No |
| نوع خروجی | Transistor Driver |
| قسمت وضعیت | Active |
| فازهای خروجی | 1 |
| بسته بندی/مورد | 28-VFQFN Exposed Pad |
| شماره قسمت پایه | MCP19111 |
| ویژگی های کنترل | Phase Control |
| چرخه وظیفه (حداکثر) | - |
| تعداد خروجی | 1 |
| رابط های سریال | I²C, PMBus, SMBus |
| پیکربندی خروجی | Positive |
| فرکانس سوئیچینگ | 100kHz ~ 1.6MHz |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| همزمان یکسو کننده | Yes |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 28-QFN (5x5) |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 4.5V ~ 32V |
در انبار 0 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1