MCP1701A-3302I/TO
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| برگه داده ها: | MCP1701A-3302I/TO |
| توضیحات: | IC REG LINEAR 3.3V 150MA TO92-3 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Microchip Technology |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| PSRR | - |
| سری | - |
| بسته بندی | Bulk |
| نوع خروجی | Fixed |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| شماره قسمت پایه | MCP1701A |
| ویژگی های کنترل | - |
| جریان-خروجی | 150mA |
| ویژگی های حفاظت | Short Circuit |
| تعداد رگولاتور | 1 |
| پیکربندی خروجی | Positive |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 10V |
| تخلیه ولتاژ (حداکثر) | 0.7V @ 150mA |
| ولتاژ-خروجی (حداکثر) | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | TO-92-3 |
| جریان (Iq) | 4.5µA |
| ولتاژ-خروجی (حداقل/ثابت) | 3.3V |
در انبار 0 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1