MAXREFDES33#
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - DC/DC & AC/DC (Off-Line) SMPS |
| توضیحات: | REFERENCE DESIGN PALO VERDE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| سری | Himalaya |
| نوع تخته | Fully Populated |
| قسمت وضعیت | Active |
| هدف اصلی | DC/DC, Step Down |
| ولتاژ ورودی | 4.5V ~ 60V |
| جریان-خروجی | 300mA |
| خروجی ها و نوع | 1, Non-Isolated |
| ولتاژ-خروجی | 3.3V |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| توپولوژی تنظیم کننده | Buck |
| مورد استفاده IC/بخش | MAX15062 |
| فرکانس سوئیچینگ | 500kHz |