MAX9851ETM+
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - CODECs |
| برگه داده ها: | MAX9851ETM+ |
| توضیحات: | IC CODEC AUDIO STEREO 48TQFN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | Interface - CODECs |
| نوع | Stereo Audio |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| سیگما دلتا | Yes |
| نوع نصب | Surface Mount |
| رابط داده | Serial |
| بسته بندی/مورد | 48-WFQFN Exposed Pad |
| شماره قسمت پایه | MAX9851 |
| وضوح (بیت) | 18 b |
| تعداد ADCs/DACs | 2 / 2 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 48-TQFN (7x7) |
| ولتاژ-تامین ، آنالوگ | 2.6V ~ 3.3V |
| ولتاژ-تامین ، دیجیتال | 1.7V ~ 3.3V |
| نسبت S/N ، ADCs/DACs (db) تایپ | 81.5 / 88 |
| محدوده دینامیکی ، ADCs/DACs (db) تایپ | 82 / 87.5 |
در انبار 79 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1