MAX9792AEVKIT+
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - Audio Amplifiers |
| برگه داده ها: | MAX9792AEVKIT+ |
| توضیحات: | KIT EVAL FOR MAX9792A |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - Audio Amplifiers |
| سری | DirectDrive® |
| نوع تخته | Fully Populated |
| نوع خروجی | 1-Channel (Mono) with Stereo Headphones |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع آمپلی فایر | Class D |
| شماره قسمت پایه | MAX9792 |
| ولتاژ-تامین | 4.5V ~ 5.5V |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| مورد استفاده IC/بخش | MAX9792 |
| حداکثر قدرت خروجی x کانال @ بار | 3.7W x 1 @ 3Ohm; 180mW x 2 @ 32Ohm |
در انبار 86 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1