MAX9737ETG+
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Linear - Amplifiers - Audio |
| برگه داده ها: | MAX9737ETG+ |
| توضیحات: | IC AMP CLASS D MONO 13W 24TQFN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | Linear - Amplifiers - Audio |
| نوع | Class D |
| سری | - |
| ویژگی | Depop, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| بسته بندی | Tray |
| نوع خروجی | 1-Channel (Mono) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 24-WFQFN Exposed Pad |
| شماره قسمت پایه | MAX9737 |
| ولتاژ-تامین | 8V ~ 28V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 24-TQFN (4x4) |
| حداکثر قدرت خروجی x کانال @ بار | 13W x 1 @ 4Ohm |
در انبار 1916 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.57 | $2.52 | $2.47 |
حداقل: 1