MAX8903NETI+T
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Battery Chargers |
| برگه داده ها: | MAX8903NETI+T |
| توضیحات: | IC DC/DC CHARGER LI+ 2A 28-TQFN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Battery Chargers |
| سری | Smart Power Selector™ |
| رابط | USB |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 28-WFQFN Exposed Pad |
| تعداد سلول ها | 1 |
| شماره قسمت پایه | MAX8903 |
| حفاظت در برابر گسل | Over Voltage |
| شیمی باتری | Lithium-Ion |
| جریان شارژ | Constant - Programmable |
| ولتاژ بسته باتری | 4.15V |
| جریان شارژ-حداکثر | 2A |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| ویژگی های قابل برنامه ریزی | Current, Timer |
| ولتاژ-تامین (حداکثر) | 16V |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 28-TQFN (4x4) |
در انبار 98 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1