MAX8546EUB+
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Controllers |
| برگه داده ها: | MAX8546EUB+ |
| توضیحات: | IC REG CTRLR BUCK 10UMAX |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Controllers |
| سری | - |
| تابع | Step-Down |
| توپولوژی | Buck |
| بسته بندی | Tube |
| همگام سازی ساعت | No |
| نوع خروجی | Transistor Driver |
| قسمت وضعیت | Active |
| فازهای خروجی | 1 |
| بسته بندی/مورد | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| شماره قسمت پایه | MAX8546 |
| ویژگی های کنترل | Enable |
| چرخه وظیفه (حداکثر) | 86% |
| تعداد خروجی | 1 |
| رابط های سریال | - |
| پیکربندی خروجی | Positive |
| فرکانس سوئیچینگ | 300kHz |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| همزمان یکسو کننده | Yes |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 10-uMAX |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 2.7V ~ 28V |
در انبار 1516 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.03 | $2.97 | $2.91 |
حداقل: 1