MAX753CSE+
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Lighting, Ballast Controllers |
| برگه داده ها: | MAX753CSE+ |
| توضیحات: | IC CTRLR CCFL BACKLIGHT 16SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Lighting, Ballast Controllers |
| نوع | CCFL Controller |
| سری | - |
| Dimming | Yes |
| فرکانس | - |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| شماره قسمت پایه | MAX753 |
| جریان--عرضه | 500µA |
| ولتاژ-تامین | 4V ~ 30V |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-SO |
| جریان-منبع خروجی/نزول | - |
در انبار 95 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1