MAX7310AEE+
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - I/O Expanders |
| برگه داده ها: | MAX7310AEE+ |
| توضیحات: | IC I/O EXPANDER I2C 8B 16QSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | Interface - I/O Expanders |
| سری | - |
| ویژگی | POR |
| رابط | I²C, SMBus |
| بسته بندی | Tube |
| نوع خروجی | Open Drain, Push-Pull |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد I/O | 8 |
| بسته بندی/مورد | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| فرکانس ساعت | 400kHz |
| شماره قسمت پایه | MAX7310 |
| خروجی وقفه | No |
| ولتاژ-تامین | 2.3V ~ 5.5V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-QSOP |
| جریان-منبع خروجی/نزول | 18mA, 30mA |
در انبار 70 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.24 | $3.18 | $3.11 |
حداقل: 1