MAX688ESA+
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| برگه داده ها: | MAX688ESA+ |
| توضیحات: | IC REG LINEAR 3.3V 1A 8SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| PSRR | - |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| نوع خروجی | Fixed |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| شماره قسمت پایه | MAX688 |
| ویژگی های کنترل | Current Limit, Enable, Power Fail |
| جریان-خروجی | 1A |
| ویژگی های حفاظت | - |
| تعداد رگولاتور | 1 |
| پیکربندی خروجی | Positive |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 11V |
| تخلیه ولتاژ (حداکثر) | 0.04V @ 200mA (Typ) |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 250µA |
| ولتاژ-خروجی (حداکثر) | - |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-SOIC |
| جریان (Iq) | 25µA |
| ولتاژ-خروجی (حداقل/ثابت) | 3.3V |
در انبار 53 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1