MAX6505UTP065+T
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Temperature Sensors - Thermostats - Solid State |
| برگه داده ها: | MAX6505UTP065+T |
| توضیحات: | THERMOSTAT 65DEGC ACT LO SOT23-6 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | Temperature Sensors - Thermostats - Solid State |
| خروجی | Active Low |
| سری | - |
| دقت | ±3.5°C |
| ویژگی | Delta Select Inputs |
| بسته بندی | Strip |
| نوع خروجی | Open Drain |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | SOT-23-6 |
| عملکرد خروجی | /OverTemp, /Warn |
| جریان--عرضه | 40µA |
| ولتاژ-تامین | 2.5V ~ 5.5V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| هیسترزیس قابل انتخاب | No |
| دمای سوئیچینگ | 65°C |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 20mA |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SOT-23-6 |
| آستانه دما سفر | Hot |
در انبار 490 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.17 | $2.13 | $2.08 |
حداقل: 1