MAX6379XR37+T
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Supervisors |
| برگه داده ها: | MAX6379XR37+T |
| توضیحات: | IC VOLT DETECT LP 3.70V SC70-3 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Supervisors |
| نوع | Simple Reset/Power-On Reset |
| تنظیم مجدد | Active High |
| خروجی | Push-Pull, Totem Pole |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Surface Mount |
| زمان بازنشانی | 20µs Typical Propagation Delay |
| بسته بندی/مورد | SC-70, SOT-323 |
| شماره قسمت پایه | MAX6379 |
| آستانه ولتاژ | 3.7V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SC-70-3 |
| تعداد ولتاژهای تحت نظارت | 1 |
در انبار 73 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1