MAX6029ESA25+
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Voltage Reference |
| برگه داده ها: | MAX6029ESA25+ |
| توضیحات: | IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Voltage Reference |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| تحمل | ±0.2% |
| نوع خروجی | Fixed |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| نوع مرجع | Series |
| ولتاژ ورودی | 2.7V ~ 12.6V |
| شماره قسمت پایه | MAX6029 |
| جریان-خروجی | 4mA |
| جریان--عرضه | 5.75µA |
| سر و صدا-0.1 هرتز تا 10Hz | 39µVp-p |
| سر و صدا-10Hz تا 10Hz | 137µVrms |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-SOIC |
| ضریب دما | 30ppm/°C |
| ولتاژ-خروجی (حداقل/ثابت) | 2.5V |
در انبار 202 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $5.39 | $5.28 | $5.18 |
حداقل: 1