MAX4802ACQI+
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers |
| برگه داده ها: | MAX4802ACQI+ |
| توضیحات: | IC SWITCH OCTAL SPST 28PLCC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | Interface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers |
| سری | - |
| تداخل | -80dB @ 5MHz |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| -پهنای باند 3db | - |
| بسته بندی/مورد | 28-LCC (J-Lead) |
| مدار سوئیچ | SPST - NO |
| شماره قسمت پایه | MAX4802 |
| تزریق شارژ | - |
| تعداد مدارهای | 8 |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| مقاومت در برابر دولت (حداکثر) | 38Ohm |
| ولتاژ-تامین ، دو (V ±) | - |
| سوئیچ زمان (تن ، Toff) (حداکثر) | 5µs, 5µs |
| ولتاژ-تامین ، تنها (V +) | 2.7V ~ 6V |
| جریان نشت (است (خاموش)) (حداکثر) | 2µA |
| مدار Multiplexer/دی مالتی پلکسر | 1:1 |
| کانال به کانال تطبیق (ΔRon) | 1.9Ohm |
| کانال خازن (CS (خاموش), CD (off)) | 18pF |
در انبار 9 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $25.74 | $25.23 | $24.72 |
حداقل: 1