MAX44264EVKIT#
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Evaluation Boards - Op Amps |
| برگه داده ها: | MAX44264EVKIT# |
| توضیحات: | KIT EVAL FOR MAX44264 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | Evaluation Boards - Op Amps |
| سری | - |
| کشت نرخ | 0.002V/µs |
| نوع تخته | Fully Populated |
| نوع خروجی | Single-Ended, Rail-to-Rail |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع آمپلی فایر | Buffer |
| کانال در هر IC | 1 - Single |
| شماره قسمت پایه | MAX44264 |
| محتوای ارائه شده | Board(s) |
| مورد استفاده IC/بخش | MAX44264 |
| جریان-خروجی/کانال | 36mA |
| جریان--عرضه (اصلی آیسی) | 750nA |
| ولتاژ-تامین ، تنها/دو (±) | 1.8V ~ 5.5V |
در انبار 52 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1