MAX4295EEE
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Linear - Amplifiers - Audio |
| برگه داده ها: | MAX4295EEE |
| توضیحات: | IC AMP CLASS D MONO 2W 16QSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | Linear - Amplifiers - Audio |
| نوع | Class D |
| سری | - |
| ویژگی | Depop, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| بسته بندی | Tube |
| نوع خروجی | 1-Channel (Mono) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| شماره قسمت پایه | MAX4295 |
| ولتاژ-تامین | 2.7V ~ 5.5V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-QSOP |
| حداکثر قدرت خروجی x کانال @ بار | 2W x 1 @ 4Ohm |
در انبار 85 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1