MAX4023ESE+
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Linear - Amplifiers - Video Amps and Modules |
| برگه داده ها: | MAX4023ESE+ |
| توضیحات: | IC AMP MPLEX AMP 16SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | Linear - Amplifiers - Video Amps and Modules |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| کشت نرخ | 300V/µs |
| نوع خروجی | - |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| برنامه | 2:1 Multiplexer-Amplifier |
| نوع نصب | Surface Mount |
| -پهنای باند 3db | 260MHz |
| بسته بندی/مورد | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| شماره قسمت پایه | MAX4023 |
| جریان--عرضه | 25mA |
| تعداد مدارهای | 3 |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-SOIC |
| ولتاژ-تامین ، تنها/دو (±) | 4.5V ~ 11V, ±2.25V ~ 5.5V |
در انبار 99 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1