MAX3491CPD+
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| برگه داده ها: | MAX3491CPD+ |
| توضیحات: | IC TRANSCEIVER FULL 1/1 14DIP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| نوع | Transceiver |
| دوبلکس | Full |
| سری | - |
| پروتکل | RS422, RS485 |
| نرخ داده | 10Mbps |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| شماره قسمت پایه | MAX3491 |
| ولتاژ-تامین | 3V ~ 3.6V |
| گیرنده هیسترزیس | 50mV |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 14-PDIP |
| تعداد درایورها/گیرنده ها | 1/1 |
در انبار 83 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.95 | $2.89 | $2.83 |
حداقل: 1