MAX3395EETC+T
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Logic - Translators, Level Shifters |
| برگه داده ها: | MAX3395EETC+T |
| توضیحات: | IC TRNSLTR BIDIRECTIONAL 12TQFN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | Logic - Translators, Level Shifters |
| سری | - |
| ویژگی | Auto-Direction Sensing, Power Supply Decoupling, Thermal-Shutdown Protection |
| نرخ داده | 6Mbps |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| نوع خروجی | Open Drain, Push-Pull, Tri-State |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع کانال | Bidirectional |
| سیگنال ورودی | - |
| نوع نصب | Surface Mount |
| سیگنال خروجی | - |
| بسته بندی/مورد | 12-WQFN Exposed Pad |
| ولتاژ-VCCA | 1.2V ~ 5.5V |
| ولتاژ-VCCB | 1.65V ~ 5.5V |
| نوع مترجم | Voltage Level |
| شماره قسمت پایه | MAX3395 |
| تعداد مدارهای | 1 |
| کانال در هر مدار | 4 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 12-TQFN (4x4) |
در انبار 1432 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1