MAX3318ECUP+
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| برگه داده ها: | MAX3318ECUP+ |
| توضیحات: | IC TRANSCEIVER FULL 2/2 20TSSOP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| نوع | Transceiver |
| دوبلکس | Full |
| سری | - |
| پروتکل | RS232 |
| نرخ داده | 460Kbps |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| شماره قسمت پایه | MAX3317 |
| ولتاژ-تامین | 2.25V ~ 3V |
| گیرنده هیسترزیس | 300mV |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 20-TSSOP |
| تعداد درایورها/گیرنده ها | 2/2 |
در انبار 70 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.50 | $4.41 | $4.32 |
حداقل: 1