MAX32632IWQ+T
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Embedded - Microcontrollers |
| برگه داده ها: | MAX32632IWQ+T |
| توضیحات: | CORTEX-M4F MICROCONTRLR FOR WEAR |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | Embedded - Microcontrollers |
| سرعت | 96MHz |
| سری | DARWIN |
| اندازه رم | 512K x 8 |
| اندازه هسته | 32-Bit |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| اندازه EEPROM | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| لوازم جانبی | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, TPU, WDT |
| اتصال | 1-Wire, I²C, SPI, UART/USART, USB |
| نوع نصب | Surface Mount |
| تعداد I/O | 66 |
| هسته پردازنده | ARM® Cortex®-M4F |
| بسته بندی/مورد | 100-WFBGA, WLBGA |
| مبدل داده ها | A/D 4x10b |
| نوع اسیلاتور | Internal |
| شماره قسمت پایه | MAX32632 |
| اندازه حافظه برنامه | 2MB (2M x 8) |
| نوع حافظه برنامه | FLASH |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 85°C (TA) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 100-WLP (4.4x4.4) |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 1.14V ~ 3.6V |
در انبار 51 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $8.42 | $8.25 | $8.09 |
حداقل: 1