MAX31342EWA+
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Clock/Timing - Real Time Clocks |
| برگه داده ها: | MAX31342EWA+ |
| توضیحات: | IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8WLP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | Clock/Timing - Real Time Clocks |
| نوع | Clock/Calendar |
| سری | - |
| ویژگی | Alarm, Leap Year, Square Wave Output |
| رابط | I²C |
| فرمت تاریخ | YY-MM-DD-dd |
| اندازه حافظه | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| فرمت زمان | HH:MM:SS (12/24 hr) |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-WFBGA, WLBGA |
| ولتاژ-تامین | 1.6V ~ 3.6V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-WLP |
| ولتاژ-تامین ، باتری | - |
| وقت نمای (حداکثر) | 0.33µA @ 3V |
در انبار 84 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1