MAX3110ECNI
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Controllers |
| برگه داده ها: | MAX3110ECNI |
| توضیحات: | IC TXRX RS232 SPI W/CAP 28-DIP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | Interface - Controllers |
| سری | - |
| تابع | Controller |
| پروتکل | RS232, RS485 |
| رابط | SPI, UART |
| بسته بندی | Tube |
| استانداردهای | - |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| بسته بندی/مورد | 28-DIP (0.300", 7.62mm) |
| شماره قسمت پایه | MAX3110E |
| جریان--عرضه | 600µA |
| ولتاژ-تامین | 4.5V ~ 5.5V |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 28-PDIP |
در انبار 63 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1