MAX2363ETM+
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Transmitters |
| برگه داده ها: | MAX2363ETM+ |
| توضیحات: | RF TX IC CDMA2000 1.9GHZ 48WFQFN |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | RF Transmitters |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| فرکانس | 1.9GHz |
| بسته بندی | Tube |
| اندازه حافظه | - |
| قسمت وضعیت | Discontinued at Digi-Key |
| برنامه | General Purpose |
| رابط داده | PCB, Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 48-WFQFN Exposed Pad |
| قدرت خروجی | 9dBm |
| نرخ داده (حداکثر) | - |
| ولتاژ-تامین | 2.7V ~ 3.3V |
| کانکتور آنتن | PCB, Surface Mount |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان انتقال | 90mA |
| مدولاسیون یا پروتکل | CDMA2000 |
در انبار 91 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1