MAX230EPP
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| برگه داده ها: | MAX230EPP |
| توضیحات: | IC DRIVER 5/0 20DIP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| نوع | Driver |
| دوبلکس | - |
| سری | - |
| پروتکل | RS232 |
| نرخ داده | 250kbps |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| شماره قسمت پایه | MAX230 |
| ولتاژ-تامین | 4.5V ~ 5.5V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 20-PDIP |
| تعداد درایورها/گیرنده ها | 5/0 |
در انبار 53 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1