MAX22446CAWE+
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Digital Isolators |
| برگه داده ها: | MAX22446CAWE+ |
| توضیحات: | DGTL ISO 5KV 4CHN 16SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | Digital Isolators |
| نوع | General Purpose |
| سری | - |
| نرخ داده | 200Mbps |
| فن آوری | Capacitive Coupling |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع کانال | Unidirectional |
| نوع نصب | Surface Mount |
| قدرت ایزوله | No |
| بسته بندی/مورد | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| ولتاژ-تامین | 1.71V ~ 5.5V |
| تعداد کانال | 4 |
| ولتاژ-انزوا | 5000Vrms |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| ورودی-سمت 1/سمت 2 | 2/2 |
| افزایش/زمان سقوط (تایپ) | 0.8ns, 1ns (Max) |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 16-SOIC |
| اعوجاج عرض پالس (حداکثر) | 2ns |
| انتشار تاخیر tpLH/Tplh (حداکثر) | 9.2ns, 9.4ns |
| حالت مشترک ایمنی گذرا (حداقل) | 50kV/µs (Typ) |
در انبار 86 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $6.94 | $6.80 | $6.67 |
حداقل: 1