MAX200CWP+
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| برگه داده ها: | MAX200CWP+ |
| توضیحات: | IC DRIVER 5/0 20SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | Interface - Drivers, Receivers, Transceivers |
| نوع | Driver |
| دوبلکس | - |
| سری | - |
| پروتکل | RS232 |
| نرخ داده | 120Kbps |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| شماره قسمت پایه | MAX200 |
| ولتاژ-تامین | 4.75V ~ 5.25V |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 20-SOIC |
| تعداد درایورها/گیرنده ها | 5/0 |
در انبار 99 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.88 | $3.80 | $3.73 |
حداقل: 1