MAX192BEWP
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Data Acquisition - ADCs/DACs - Special Purpose |
| برگه داده ها: | MAX192BEWP |
| توضیحات: | IC DAS 10BIT 133K 20SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | Data Acquisition - ADCs/DACs - Special Purpose |
| نوع | Data Acquisition |
| سری | - |
| بسته بندی | Tube |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| رابط داده | Serial |
| بسته بندی/مورد | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| شماره قسمت پایه | MAX192 |
| وضوح (بیت) | 10 b |
| تعداد کانال | 8 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| منبع عرضه ولتاژ | Single Supply |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 20-SOIC |
| نرخ نمونه برداری (در ثانیه) | 133k |