MAX16992AUBA/V+T
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Controllers |
| برگه داده ها: | MAX16992AUBA/V+T |
| توضیحات: | IC REG CTRLR BOOST/SEPIC 10UMAX |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Controllers |
| سری | Automotive, AEC-Q100 |
| تابع | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| توپولوژی | Boost, SEPIC |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| همگام سازی ساعت | Yes |
| نوع خروجی | Transistor Driver |
| قسمت وضعیت | Active |
| فازهای خروجی | 1 |
| بسته بندی/مورد | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| شماره قسمت پایه | MAX16992 |
| ویژگی های کنترل | Current Limit, Enable, Frequency Control, Power Good |
| چرخه وظیفه (حداکثر) | 85% |
| تعداد خروجی | 1 |
| رابط های سریال | - |
| پیکربندی خروجی | Positive |
| فرکانس سوئیچینگ | 1MHz ~ 2.5MHz |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| همزمان یکسو کننده | No |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 10uMAX-EP |
| ولتاژ-تامین (Vcc/Vcc) | 4.5V ~ 36V |
در انبار 60 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.87 | $1.83 | $1.80 |
حداقل: 1