MAX16910EASA8/V+T
| سازندگان: | Lanka Micro |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| برگه داده ها: | MAX16910EASA8/V+T |
| توضیحات: | IC REG LIN POS ADJ 200MA 8SOIC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Maxim Integrated |
| دسته بندی محصولات | PMIC - Voltage Regulators - Linear |
| PSRR | 60dB (100Hz) |
| سری | Automotive, AEC-Q100 |
| نوع خروجی | Adjustable (Fixed) |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| شماره قسمت پایه | MAX16910 |
| ویژگی های کنترل | Enable, Reset |
| جریان-خروجی | 200mA |
| ویژگی های حفاظت | Over Temperature, Short Circuit |
| تعداد رگولاتور | 1 |
| پیکربندی خروجی | Positive |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| ولتاژ-ورودی (حداکثر) | 30V |
| تخلیه ولتاژ (حداکثر) | 0.6V @ 200mA |
| ولتاژ-خروجی (حداکثر) | 11V |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 8-SOIC-EP |
| جریان (Iq) | 30µA |
| ولتاژ-خروجی (حداقل/ثابت) | 1.5V (3.3V, 5V) |
در انبار 56 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.06 | $1.04 | $1.02 |
حداقل: 1